o nas

Zaawansowane rozwiązania technologiczne

Kompleksowa obsługa projektów inwestycyjnych na rynku globalnym

Nieprzerwanie od 1998 roku wspieramy partnerów biznesowych w drodze do sukcesu

Kluczowe wartości, którym się kierujemy, to:
bezpieczeństwo + kompleksowość + doświadczenie.

Jesteśmy klastrowym zespołem inżynierskim, reprezentującym komplementarne marki działające w różnych sektorach i branżach przemysłu. 

Każda z marek w strukturze iPS Team działa na rynku autonomicznie i rozwija własny zestaw kluczowych kompetencji. W wybranych przedsięwzięciach łączymy siły i wspólnie pracujemy na sukces naszego Klienta.

1998

rok rozpoczęcia działalności firmy

450

mln netto, wartość zrealizowanych projektów

900/82

suma zrealizowanych projektów globalnie / poza granicami, o różnej skali i zakresie

200

Klientów na świecie 

iPS Control®

To wiodąca firma inżynierska w Polsce zapewniająca kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych dla przemysłu. Obszarem działalności iPS Control® jest automatyka procesów przemysłowych, w ramach której oferujemy rozwiązania globalne.

Automaton Expert

Automaton Expert jest firma inżynierską zapewniającą kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych dla przemysłu z obszaru automatyzacji procesów: automatyka + mechanika + robotyka. Praca odbywa się w systemach: prototypowanie - optymalizacja - transfer technologii , w ramach których, dzięki zastosowaniu sprawdzonych procedur zarządzania projektem, Klientów przeprowadza się bezpiecznie i kompleksowo przez proces inwestycyjny.

WiZARTEC

Kreatywne studio technologii przemysłowych. Zespół WiZARTEC kompleksowo zarządza projektami, niezależnie od skali prowadzonych prac inwestycyjnych. Elastycznie dobierane są narzędzia, tak aby zdecydowanie i efektywnie dążyć do osiągnięcia celu projektu. Praca odbywa się w systemie zbuduj, ulepsz, zintegruj w zakresie kompletnych linii produkcyjnych, gniazd produkcyjnych, maszyn specjalnych oraz kompleksowej automatyzacji.

Boomplastic

To zespół kreatywnych osób. które poświęcają swój czas rozwiązywaniu problemu zanieczyszczenia świata plastikiem. Łączymy kompetencje z obszaru wzornictwa przemysłowego, technologii przemysłowych oraz recyklingu, aby wspierać właściwą gospodarkę plastikiem.

PiDT

Najbardziej wyspecjalizowana marka w iPS Team. Zespół PiDT oferuje kompleksowe realizacje w zakresie rozwiązań dla końcówek linii produkcyjnych. Oznacza to, że oferta obejmuje wszystkie dostępne na rynku rozwiązania dedykowane dla końca procesu produkcyjnego, które dodatkowo integrowane są w jeden efektywny i wydajny system.

To inżynierski zespół specjalistów skupiony na zapewnianiu najwyższego standardu serwisu automatyki przemysłowej. Wiedzą ile kosztuje nieplanowany przestój, a co najważniejsze, wiedzą jak im zapobiegać.

Potrzebujesz pomocy w kompleksowym przedsięwzięciu technologicznym?

Działamy od 1998 roku

bezpieczeństwo + kompleksowość + doświadczenie

Branże:

Spożywcza, cukiernicza, zbożowo-młynarska
Wytwórnie pasz
Chemiczna
Gumowa
Maszynowa i elektroniczna
Budowlana
Papiernicza
Produkcja paliw alternatywnych (biodiesel)
Recykling

Copyright ® iPS S.A. 2020 iPS Team-Global tech project integration and management